Motocykliści wjechali na osiedle i zawołali „Szukamy 13-latka imieniem Zane”. Przerażony nastolatek był w szoku [WIDEO]

Motocykliści wjechali na osiedle i zawołali „Szukamy 13-latka imieniem Zane”. Przerażony nastolatek był w szoku [WIDEO]

Podaj dalej

Kiedy motocykliści pojawili się na osiedlu, kilku mieszkańców było przerażonych. Szybko jednak okazało się, że nie ma się czego bać. Grupa przyjechała tam wyłącznie po to, aby pocieszyć nękanego nastolatka.

Zane Omlid był nękany przez swoich rówieśników. Bili go, kopali w krocze, pisali po nim markerem. A wszyscy wokół mieli to gdzieś. Rodzina nie mogła znaleźć pomocy. Wtedy o sytuacji Zane’a dowiedzieli się motocykliści, którzy szybko udali się na miejsce.

Wytatuowani motocykliści z grupy Syd’s Angels: Bikers Against Bullies zajechali na osiedle i zawołali „Szukamy 13-latka imieniem Zane”. Kiedy ten wyszedł z domu, motocykliści go przytulili i okazali wsparcie. Powiedzieli, że go kochają i że od dzisiaj jest ich przyjacielem. Mężczyźni zaznaczyli, że jeśli kiedykolwiek miał jakieś problemy z prześladowcami, teraz one się skończyły.

Syd’s Angels: Bikers Against Bullies to grupka motocyklistów, którzy chcą zapobiegać nękaniu młodych osób. Grupa powstała cztery lata temu. Nad dziewczynką o imieniu Sydney znęcały się koleżanki. Biły ją, kopały, a filmik wrzuciły na YouTube. Kiedy miejscowi motocykliści się dowiedzieli, postanowili zadać temu kres.

Zane był wyraźnie uszczęśliwiony. Pojawiła się również okazja ku temu, aby przejechał się motocyklem. Interwencja grupy pomogła. Chłopak przestał być prześladowany i był o wiele bardziej szczęśliwy. Również szkoła nastolatka podjęła odpowiednie kroki, aby tego typu sytuacje nie miały więcej miejsca.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News