Miał być szpan na jednym kole… Motocyklista długo zapamięta, dlaczego nie może tak robić [WIDEO]

Miał być szpan na jednym kole… Motocyklista długo zapamięta, dlaczego nie może tak robić [WIDEO]

Podaj dalej

Motocyklista często w Polsce jest synonimem brawury, głupoty, podejmowania zbędnego ryzyka. Niestety, tym razem ten stereotyp się potwierdził. Pan chciał zaszpanować na jednym kole, ale bardzo mu nie wyszło.

Nagranie zostało zamieszczone na stronie Super Bikers. Kamera zdradza, że motocyklistę nagrywa ktoś jadący przed nim samochodem. – No i się rozbił – powiedział zrezygnowanym głosem „operator kamery”.

To mogłoby sugerować, że motocyklista już wcześniej wykonywał na drodze niebezpieczne manewry. Niby dlaczego w innych okolicznościach ktoś miałby go nagrywać? Przecież motocykliści na drogach nie są na tyle unikatowym widokiem, aby od razu wyciągać telefon i nagrywać delikwenta, kiedy się go już zauważy.

Motocyklista chciał zaprezentować jak jeździ się na jednym kole. Niestety, bardzo mu to nie wyszło. Mężczyzna stracił kontrolę nad maszyną, spadł z niej, a ta wystrzeliła wprost na nadjeżdżający z przeciwka samochód. Nie dość, że rozbił motocykl, to jeszcze uszkodził samochód. Miejmy nadzieję, że tym samym dostał nauczkę na przyszłość.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News