Mężczyzna stracił swoją dziewczynę. Internauci nie znajdują słów wytłumaczenia tego, co zrobił!

Mężczyzna stracił swoją dziewczynę. Internauci nie znajdują słów wytłumaczenia tego, co zrobił!

konfiskata samochodu pojazdu przepisy rząd sejm

Podaj dalej

Bardzo długo zastanawiałem się jak ugryźć ten temat. Jak opisać sprawę, aby nie użyć tu obraźliwych epitetów. Ten mężczyzna zrobił coś, czego nie spodziewał się chyba nikt. Stracił dziewczynę i niestety, sam jest sobie winny.

A więc tak – zacznijmy od samego początku. Sprawa jest wyjątkowa pod wieloma względami. Postaram się to państwu przekazać możliwie najmniej skomplikowanie. Mężczyzna miał problemy w swoim związku. Jego dziewczyna denerwowała się, że za dużo pije. Miała się o to ciągle upominać, co denerwowało bohatera naszej opowieści. Dokładniej sprawę opisują „Interia” i „WP”.

mężczyzna pijany kierowca stracił dziewczynę prawo jazdy
fot. pixabay

Mężczyzna miał już dosyć ciągłych oskarżeń i postanowił rozwiązać problem. Zaproponował swojej dziewczynie, żeby pojechali na posterunek policji, gdzie podda się badaniu trzeźwości. Pewny swego wsiadł do samochodu i pojechali. To miało udowodnić dziewczynie jego rację i zakończyć ten niepotrzebny spór i ciągłe oskarżenia.

Nasz kierowca poddał się badaniu. Wynik? 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił prawo jazdy a o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Finalnie pierwsze, co stracił nasz bohater… to dziewczyna, która natychmiast po badaniu i poznaniu wyniku opuściła komisariat. Niestety, tym razem gra va banque się nie opłaciła.

mężczyzna pijany kierowca stracił dziewczynę prawo jazdy
fot. pixabay

Nie trudno się domyślić jak kierowcę określają internauci. Rzeczywiście jego zachowanie nie było zbyt mądre. – Za jednym zamachem udowodnił dziewczynie, że jest pijany i głupi – skwitował całą sprawę komentujący o pseudonimie „Geniusz”. Naprawdę nie rozumiem, jakim cudem ten facet sam zaproponował, że pojedzie autem się zbadać alkomatem. To coś, co wykracza poza mój umysł.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News