Matko bosko… Co za potężny wypadek! Czegoś takiego jeszcze nigdy nie widzieliście… [WIDEO]

Matko bosko… Co za potężny wypadek! Czegoś takiego jeszcze nigdy nie widzieliście… [WIDEO]

Podaj dalej

Pytanie jest zasadnicze – jakim cudem ktokolwiek mógł nie zauważyć tego samochodu?! Ten wypadek był przepotężny. Będąc szczerym – chyba nigdy nie widzieliśmy tak mocnego uderzenia!

Nagranie zarejestrowano na autostradzie numer 401 w Kanadzie. Trasa prowadzi z Montrealu do Detroit, a do zdarzenia doszło dokładnie w Toronto, w dzielnicy Etobicoke. Pytanie jest zasadnicze – jakim cudem kierowca mógł spowodować ten wypadek?!

wypadek
Nadjeżdżał z daleka. Jakim cudem nie zauważył stojącego samochodu?

A więc po kolei – łącznie z pasem awaryjnym mamy PIĘĆ pasów ruchu. Dwa pasy są zajęte po innym wypadku – awaryjny oraz lewy skrajny. Stoi tam laweta oraz SUV czekający na pomoc. Tak czy inaczej – kierowcy ciągle mają do dyspozycji trzy pasy ruchu.

Ale to było za mało dla tego kierowcy. Jakimś cudem nie zauważył dwóch samochodów stojących w miejscu i przywalił w SUV-a z pełnym impetem. Wypadek był naprawdę przepotężny. Szczątki samochodów poleciały w powietrze, wyglądało to jak pobojowisko.

potężny wypadek autostrada

Na szczęście wszyscy ten wypadek przeżyli. To cud, że obyło się bez ofiar. Ale nadal trapi nas pytanie – jakim cudem kierowca mógł tego nie zauważyć? Są tacy, którzy twierdzą, że po prostu nie patrzył. Że mógł być zajęty np. telefonem. To aż nie do uwierzenia…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News