Masz taką kartę? Z nią możesz do końca życia jeść za darmo w McDonald’s. Wiedziałeś o tym?

Masz taką kartę? Z nią możesz do końca życia jeść za darmo w McDonald’s. Wiedziałeś o tym?

Masz taką kartę? Z nią możesz do końca życia jeść za darmo w McDonald’s. Wiedziałeś o tym?

Podaj dalej

McDonald’s to najpopularniejsza sieć barów typu fast-food w Polsce. Klienci bardzo chętnie odwiedzają restauracje, aby zjeść swoje ulubione burgery. W zimie zjawisko to nawet się potęguje, bowiem do oferty wchodzi Burger Drwala, a więc sezonowa kanapka, którą na tle innych wyróżnia przede wszystkim serowy kotlet. Nie każdy o tym wie, ale posiadając taką kartę do końca życia można jeść tam za darmo.

Bez wątpienia McDonald’s to najpopularniejsza sieć fast-food w Polsce. Ich restauracje odwiedzane są tak naprawdę przez ludzi w każdym wieku. Od tych najmłodszych, do tych najstarszych. Jak istotna byłaby możliwość zjedzenia tam za darmo? Być może ktoś nigdy o „Maku” nie słyszał i zastanawia się, co tam w ogóle można zjeść? Otóż w ofercie są m.in. wrapy, kurczaki, frytki, napoje, lody, słodkości, kawa, czy herbata. Natomiast oczywiście chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że ta oferta to przede wszystkim burgery.

mcdonald mcdonald's jedzenie za darmo burger kanapka
fot. pixabay

Restauracje ze złotymi łukami w logo oferują kilka różnych burgerów. Do tych najpopularniejszych w Polsce należą m.in. Big Mac, McRoyal, czy WieśMac. Tak naprawdę różnią się one wyłącznie dodatkami, sosami – no i w przypadku Big Maca tym, że mamy tam dwa kotlety i bułkę pomiędzy nimi. Bez wątpienia największym hitem w polskim menu sieci jest Burger Drwala. Aktualnie oferowany jest w czterech wariantach – klasyczny, na ostro, podwójny oraz z kurczakiem. Na tle pozostałych kanapek wyróżnia go przede wszystkim serowy kotlet.

Od 9 stycznia przegląd techniczny po nowemu? Tych zmian kierowcy od lat boją się najbardziej

I właśnie szczególnie podczas wprowadzania Drwala do oferty – bo jest to kanapka sezonowa, wprowadzana wyłącznie na zimę – bardzo dużo mówiło się o cenach. O tym, ile Drwal kosztował 10 lat temu, a ile kosztuje dzisiaj. Ludzie byli oburzeni, bo nagle wszyscy zdali sobie sprawę z tego, że kanapki w McDonald’s drożeją niemal z roku na rok. I inflacja bynajmniej ich nie oszczędziła – niestety. Ceny rosną i wartość niektórych kanapek przypomina już ceny burgerów z burgerowni. Wybór nie zawsze jest łatwy.

mcdonald mcdonald's jedzenie za darmo burger kanapka
fot. pixabay

Koniec problemów?

Niewiele osób wie, ale istnieje karta, dzięki której możesz jeść w McDonald’s za darmo do końca życia. Nie ważne co zamówisz, nie ważne na jaką kwotę, nie ważne w jakiej restauracji i o której godzinie. Każde twoje zamówienie zostanie zrealizowane kompletnie za darmo. O jakiej karcie mowa? Oczywiście mowa tutaj o złotej karcie McDonald’s, czyli – McGold Card. Posiadając taką kartę możesz jeść tam za darmo. Co należy zrobić, aby stać się posiadaczem takiej karty?

Posiadasz konto w serwisie Netflix? Ta wiadomość jest do ciebie – możesz stracić wielkie pieniądze

Posiadaczami takiej karty są między innymi Bill Gates, Warren Buffett, czy Mitt Romney. Zatem, musisz być miliarderem, aktorem, albo właścicielem dużej firmy, tak? Niezupełnie. Pewnego czasu głośno było o mężczyźnie imieniem Charles Ramsey, który – podczas posiłku w McDonald’s – uratował trzy kobiety i dziewczynkę, które ktoś próbował uprowadzić. W niektórych krajach nagradzani są również stali klienci. Pewna pani otrzymała kartę na… setne urodziny.

Paliwo tańsze nawet o 30 groszy na litr! Diesel od dawna nie był tak tani – gdzie wykorzystać okazję?

Dość powiedzieć, że w Polsce nikt takiej karty jeszcze nie posiada. Owszem – czasami karty są losowane, ale to nie jest dokładnie to samo. Losowane wśród ludzi karty upoważniają na przykład do jednego posiłku tygodniowo, na przykład przez jeden rok. Też ciekawe – ale to nie to samo, co złota karta. Chcielibyście stać się posiadaczami takiej karty i do końca życia jeść w „Maku” za darmo?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News