Makabryczny wypadek. Kierowca ciężarówki wjechał na skrzyżowanie i staranował inne auta [WIDEO]

Makabryczny wypadek. Kierowca ciężarówki wjechał na skrzyżowanie i staranował inne auta [WIDEO]

wypadek

Podaj dalej

Co tak naprawdę się tutaj wydarzyło? Dlaczego kierowca ciężarówki wjechał na to skrzyżowanie bez hamowania i staranował inne auta, powodując tak makabryczny wypadek? Niestety, nie mamy jasnej odpowiedzi na to pytanie.

Nagranie zaczyna się w momencie, w którym kierowca ciężarówki dojeżdża na szczyt wzgórza i zjeżdża na prawą stronę, po czym się zatrzymuje. Niektórzy już tutaj widzą pierwsze oznaki tego, co miało się wydarzyć za chwilę. Czym był spowodowany ten okropny wypadek?

wypadek ciężarówka

Tu królują opinie, że kierowca zagotował hamulce, bądź też doszło do jakiejś awarii układu hamulcowego. Internauci sugerują też, że kierowca zasłabł – zatrzymał się na poboczu bo źle się poczuł, a później pojechał w dół i stracił kontrolę. To natomiast – czy też sugerowanie próby samobójczej – to chyba mniej prawdopodobne wersje. Najprawdopodobniej hamulce odmówiły posłuszeństwa.

Kierowca czekający na pasie do skrętu w prawo nie mógł już nic zrobić. Ciężarówka wjechała z impetem na skrzyżowanie, zabierając wszystko dookoła. Ostatecznie auta wypadły z drogi i spadły w przepaść za jezdnią. O dziwo nikt w tym wypadku nie zginął i to jest chyba tutaj najważniejsze.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News