Lekcja, jak nie należy wyprzedzać. Rosjanie poświęcili się w celach edukacyjnych [WIDEO]

Lekcja, jak nie należy wyprzedzać. Rosjanie poświęcili się w celach edukacyjnych [WIDEO]

Podaj dalej

Jak nie wyprzedzać? Bardzo dobrą lekcję postanowili dać nam Rosjanie. Uchodzą oni za naród agresywny, wręcz narwany. Tu mieliśmy tego najlepszy przykład. Filmik ku przestrodze!

Nagranie pochodzi z Rosji. Naród ten generalnie nie ma najlepszej łatki. Rosjanie często szybko się denerwują i są „w gorącej wodzie kąpani”. Na materiale wideo widzimy znakomity przykład takiego zachowania. Kierowca pokazał nam jak nie należy wyprzedzać.

Rosjanie podróżują sobie swoim samochodem przy rytmach jednego z przebojów Wiktora Korolewa. Napotkanego na trasie SUV-a szybko udało się wyprzedzić, natomiast wtedy w głowie kierowcy powstał proces zadaniowo-myślowy, w wyniku którego ciężarówkę postanowił wyprzedzać już nie lewym, a prawym pasem.

Jak pomyślał, tak zrobił. Szybkim manewrem zaczął wyprzedzać ciężarówkę od prawej, a tam… niespodzianka. Na prawym pasie, w połowie już na pasie awaryjnym, ustawiona była kolejna ciężarówka. Kiedy kierowca zaczął hamować, było już za późno. Tak kończą się tego typu pomysły.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News