Kolejni kretyni w BMW i Audi. Blokować karetkę na sygnale, bo wyprzedzanie ważniejsze. Co oni mają w głowie? [WIDEO]

Kolejni kretyni w BMW i Audi. Blokować karetkę na sygnale, bo wyprzedzanie ważniejsze. Co oni mają w głowie? [WIDEO]

wyprzedzanie bmw blokowanie audi karetka

Podaj dalej

Naprawdę patrząc na takie sceny można się wyłącznie zdenerwować. To jest wręcz niewiarygodne, jakim trzeba być człowiekiem, żeby blokować przejazd karetki na sygnale. No wiadomo, twoje wyprzedzanie jest ważniejsze, od czyjegoś tam życia.

Powiedzmy sobie jedno – w przypadku karetki liczyć może się każda sekunda. Nie jadą oni na sygnale po to, aby było im wygodniej. Ci ludzie ratują życie innych, a my mamy obowiązek im w tym nie przeszkadzać. Tymczasem kilku frajerów w Audi, czy BMW, ma to gdzieś, bo ich wyprzedzanie jest ważniejsze. Co to do jasnej cholery ma znaczyć?

wyprzedzanie bmw audi

Naprawdę, o co tutaj chodzi?! To nie jest jeden przypadek, że raz ktoś może się zagapił i nie przepuścił. Nie – to jest seria, to jest nagminne łamanie prawa. Jedzie karetka na sygnale, w tym akurat przypadku przewożąca tkanki i organy do przeszczepu. Ale ci ludzie mają to absolutnie gdzieś.

Nie rozumiemy jak można się zachować w taki sposób. Pewnie jeden z drugim sobie myślą, że przecież 10 sekund ich nie zbawi. Że oni też jadą szybko, to powyprzedzają sobie jeszcze z 5 tirów i wtedy się odsuną. No nie, po prostu ręce opadają. Naturalnie film trafił do policji – oczywiście z bez zakrytych tablic. No cóż – karać najbardziej surowo jak się da. Nie może być zgody na coś takiego.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News