Kobieta za kierownicą… Pędzić to potrafi, ale spowoduje wypadek i nagle nie wie co się stało [WIDEO]

Kobieta za kierownicą… Pędzić to potrafi, ale spowoduje wypadek i nagle nie wie co się stało [WIDEO]

wypadek kobieta za kierownicą

Podaj dalej

Kolejny idiotyczny przypadek wypadku na przejściu dla pieszych. Kobieta wyraźnie zapomniała mózgu w domu. Wsiadając do samochodu się wyłączyła i poważnie potrąciła starszego mężczyznę. Jak można…

Temat jest prosty, temat jest oczywisty, temat wałkowany był na tej stronie już co najmniej kilkanaście razy. Wypadek jakich pełno. Kobieta ewidentnie siadając za kierownicę samochodu zapomniała mózgu i pojechała bez. Jak można się tak zachować, przecież to jest niewyobrażalne.

kobieta za kierownicą wypadek

Kiedy mamy przejście dla pieszych i widzimy, że zatrzymuje się auto na drugim pasie… co może się dziać? Dlaczego drugi samochód może stawać przed przejściem? Czy jest jakaś inna możliwość oprócz tego, że chce po prostu przepuścić tego pieszego? Ewidentnie kierująca samochodem widziała tu mnóstwo innych możliwości, więc postanowiła po prostu przejechać przez te pasy bez dotykania hamulca.

kobieta za kierownicą wypadek

Zawsze mnie zastanawia co taka osoba myśli widząc samochód na sąsiednim pasie stojący przed przejściem? Że sobie zaparkował i poszedł do sklepu? – pisze ironicznie „Maro”. – Dobra jest, zapier*** potrafi, ale jak człowiekowi pomoc, wezwać szybko pomoc to panika w oczach – dodaje Robert. Te komentarze to tylko wycinek… internauci są dla kobiety bezlitośni. I dobrze!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News