Kobieta pod wpływem narkotyków szaleje. Najpierw to wyprzedzanie, później wypadek, chamówa i ucieczka [WIDEO]

Kobieta pod wpływem narkotyków szaleje. Najpierw to wyprzedzanie, później wypadek, chamówa i ucieczka [WIDEO]

wypadek kobieta wyprzedzanie

Podaj dalej

Kolejna sytuacja z gatunku tych, w których ciężko jest napisać coś sensownego i mądrego. Kobieta pod wpływem narkotyków wyleciała z drogi. Ale najpierw zaprezentowała wyprzedzanie, po którym było wiadomo, że coś jest nie tak.

Sytuacja miała miejsce w województwie małopolskim. Autor dojechał do białego SUV-a i stwierdził, że coś jest nie tak. Kobieta jechała środkiem drogi, dziwnie się zachowywała. Autor tylko upewnił się w swoim osądzie, kiedy kobieta zaprezentowała nerwowe, agresywne wyprzedzanie. Już wtedy paru osobom mogło się zrobić ciepło.

Scena była co najmniej dziwna. Kobieta jechała bardzo nerwowo, a na tylnym siedzeniu znajdowała się pasażerka, która cały czas odwracała jej uwagę. W końcu po bardzo niebezpiecznej sytuacji, w której o mało co nie doszło do wypadku, samochód wyleciał z drogi. Autor nagrania podszedł do SUV-a zapytać, czy nic się nie stało. Wtedy natomiast kobieta miała zacząć krzyczeć, używać wulgaryzmów i twierdzeń, że nie obchodzi jej los innych.

wyprzedzanie

Autor nagrania stwierdził, że kobieta zachowywała się jak opętana. Później zaczęła jeździć po polu, a kiedy na miejscu pojawiła się policja, panie próbowały pieszej ucieczki. Na szczęście bezskutecznie. Okazało się, że kierująca nie była pijana, ale za to była pod wpływem narkotyków.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News