Kierowcy BMW jednak mają coś nie po kolei w głowach. Ten za to wyprzedzanie powinien stracić prawo jazdy [WIDEO]

Kierowcy BMW jednak mają coś nie po kolei w głowach. Ten za to wyprzedzanie powinien stracić prawo jazdy [WIDEO]

wyprzedzanie bmw kierowca prawo jazdy

Podaj dalej

Dlaczego tak jest, że w tego typu sytuacjach królującą marką jest BMW? Czy na kierowców spada jakaś klątwa po zakupie auta? Wyprzedzanie, gwałtowne hamowanie… i tak razy trzy, albo i więcej.

Zacznijmy od tego, że nic na tym filmiku nie wskazuje na to, żeby kierowca BMW mógł się czymś zdenerwować. W sensie na pewno nie jest to zwyczajne wyprzedzanie Toyoty przez nagrywającego, bo tutaj nic podejrzanego nie było. No ale typek w bawarce ewidentnie inaczej oceniał całe wydarzenie. Dla niego było tu za wolno, dlatego…

kierowca bmw wyprzedzanie prawo jazdy

Dlatego wyprzedził swojego drogowego rywala i zaczął gwałtownie hamować, szukając ewidentnie zaczepki. Kolejna dziwna sytuacja wydarzyła się dosłownie po kilku sekundach. BMW ustawia się na pasie do skrętu w lewo, nasz nagrywający jedzie prosto. Nagle srebrny samochód znów jakimś cudem go wyprzedza… i znów hamuje mu przed maską.

kierowca bmw wyprzedzanie prawo jazdy

Kierowca bawarki chyba szukał mocniejszych wrażeń, bo po chwili się zatrzymał na przystanku autobusowym. Chyba miał nadzieję, że nagrywający też się zatrzyma i sobie pogadają w cztery oczy o tym, co wieczorem puszczają na Polsacie. Ale nagrywający pojechał dalej. Po chwili nasz bohater znowu wyprzedził… znów przyhamował i odjechał.

Naprawdę, próbowałem… ale nie rozumiem co ten facet tutaj robił. Ale skoro nie potrafi korzystać z dróg publicznych, to należy zabrać mu prawo jazdy. Proste.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News