Kierowco, oto sposób na oszczędności! Twój portfel odczuje dużą ulgę. Naprawdę warto!

Kierowco, oto sposób na oszczędności! Twój portfel odczuje dużą ulgę. Naprawdę warto!

kary dla kierowców

Podaj dalej

Czasy są jakie są – każdy szuka oszczędności. Wszystko jest za drogie – paliwo, prąd, gaz, węgiel i tak dalej. Z każdej strony jesteśmy atakowani podwyżkami. Żyje się coraz trudniej – na coraz mniej nas stać. Jak sobie z tym poradzić?

W jaki sposób szukać oszczędności? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób. Kierowcy również mają z tym problemy, bo przecież paliwo jest rekordowo drogie. A jeździć trzeba, prawda? Praca, zakupy, dzieci w szkole. Wszędzie trzeba korzystać z auta. No właśnie – trzeba, a może niekoniecznie?

hulajnoga rower kierowca oszczędności oszczędzanie oszczędność paliwo
fot. pixabay

Warto zastanowić się, kiedy naprawdę samochód jest nam potrzebny, a kiedy nie? Czy naprawdę musimy z niego korzystać? A może można wybrać rower? Może warto zainwestować w hulajnogę elektryczną, albo nawet rower elektryczny? I gwarantuję wam, że w większości przypadków samochód jednak nie będzie potrzebny.

Prezydent straszy dodatkowymi podatkami! Co z cenami paliw? Benzyna i diesel będą w końcu tańsze?

Jasne – zbliża się zima, a zimą na pewno będzie o to ciężej. Chociaż dla wytrwałych to nic trudnego. Zdarzają się tacy, którzy nawet zimą jeżdżą do pracy na rowerze. Szczególnie, że ostatnie tygodnie były wyjątkowo ciepłe i pogodne. Mamy początek listopada i pogoda wciąż na wiele pozwala. Nawet jeśli teraz to niewykonalne, to warto pomyśleć o inwestycji na wiosnę.

Wkrótce paliwo w Polsce będzie zdecydowanie tańsze! Będziemy kupować rosyjską benzynę i diesla?

Elektryczna hulajnoga, czy rower, to spora wygoda. Łatwo, komfortowo możemy się wszędzie dostać i wszędzie zaparkować. Nie dotyczą nas korki. Nie dotyczą nas też wysokie ceny paliw. Przyznam szczerze, że sam poczyniłem taką inwestycję i nawet przez chwilę jej nie żałowałem. Ba – do teraz zbijam sobie piątki sam ze sobą, bo był to strzał w dziesiątkę. Szczególnie teraz, kiedy diesel kosztuje 8 zł…

Kolejne sklepy zamknięte! Inflacja zbiera żniwo – przedsiębiorcy mówią pas i zamykają działalność

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News