Kierowca BMW okrutnie się przeliczył. Chciał dać nauczkę, ale szybko tego pożałował. I dobrze! [WIDEO]

Kierowca BMW okrutnie się przeliczył. Chciał dać nauczkę, ale szybko tego pożałował. I dobrze! [WIDEO]

kierowca bmw szeryf kolizja wypadek

Podaj dalej

Takie sytuacje na polskich drogach to już norma i standard. Kierowca BMW chciał chyba dać nauczkę drugiemu kierowcy, ale znów mu nie wyszło. Teraz będzie musiał naprawiać samochód. Niech się cieszy – to dla niego najmniejszy wymiar kary.

To zdarzenie mogło się zakończyć na kilka różnych sposobów. W żadnej możliwości kierowca BMW nie mógł wyjść z tego jednak z twarzą. Wydaje się, że chciał tutaj komuś dać nauczkę i wychować. Okazało się, że drugi kierowca nie dał się na to nabrać. I oczywiście bardzo dobrze. Nie ma miejsca na takie zachowania na drogach.

kierowca bmw szeryf kolizja wypadek

Kierowca Iveco wyprzedzał kolumnę tirów. Czy mógł wcześniej zmienić pas na prawy? Raczej nie, bo w taki sposób złamałby przepis o utrzymywaniu odpowiedniej odległości między samochodami. Zatem pod kątem przepisów prawa mężczyzna jechał tak, jak należy. A to, że kierowcy BMW za nim najwyraźniej gdzieś bardzo się spieszyło i on chciał dalej wyprzedzać… to już jego problem.

I to dosłownie. Kiedy BMW w końcu wyprzedziło Iveco, kierowca białego samochodu zahamował. To naturalne zachowanie szeryfa, który chce coś udowodnić, dać nauczkę. Ale kierowca Iveco nie miał zamiaru się na to nabrać i po prostu wjechał mu w tył. I zrobił oczywiście jak najbardziej słusznie.

kierowca bmw szeryf kolizja wypadek

Kierowca BMW za wszelką cenę chciał pieniędzy na naprawę, wymianę zderzaka. Oczywiście drugi pan nie zamierzał mu niczego płacić. Ostatecznie bohater naszego filmu musiał obejść się smakiem. Niby zrobił zdjęcie auta, zderzaka itd. Natomiast nic z tym nie zrobi. Jakakolwiek próba zgłoszenia tego policji zakończyłaby się mandatem dla kierowcy BMW. I to dużym, bardzo dużym. Nauczka nie wyszła. Nie dość, że się ośmieszył na nagraniu, to jeszcze sam będzie musiał wymieniać zderzak.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News