Jeszcze zdążysz! Dziś w sieci Biedronka popularna promocja! Ludzie czekali na nią od dawna!

Jeszcze zdążysz! Dziś w sieci Biedronka popularna promocja! Ludzie czekali na nią od dawna!

biedronka promocja piwo 12+12 gratis sobota długi weekend

Podaj dalej

13 sierpnia w sieci Biedronka obowiązuje popularna promocja 12+12. Dowiadujemy się o tym z gazetki na dni 11-17 sierpnia. W jaki sposób można dziś kupić 12 piw, a kolejnych 12 dostać gratis? Wciąż masz na to czas.

12+12 to popularna promocja w sieci Biedronka. Jej założenie jest takie, że kupuje się 12 piw z oferty uwzględniającej promocję, a kolejnych 12 dostaje się gratis. O promocji dowiadujemy się z gazetki sieci na dni 11-17 sierpnia. Co można dziś kupić w promocji i do której? Czy są jeszcze szanse na tańsze zakupy?

biedronka promocja piwo 12+12 gratis sobota długi weekend
fot. pixabay

Promocja 12+12 obowiązuje w sobotę, 13 sierpnia. Zamysł jest taki, że można sobie wybrać 12 piw i 12 kolejnych dostaniemy w gratisie. Można wybierać spośród marek: Heineken, Carlsberg, Pilsner Urquell, Corona, Desperados, Somersby, Żywiec, Captain Jack, Hardmade, Łomża, Franziskaner oraz Karmi. Warto podkreślić, że różne rodzaje piw można mieszać.

Co czwarty samochód zniknie z polskich dróg? Masz takie auto? Przepisy je wyeliminują – już od stycznia

Istotnym jest, że aby promocja obowiązywała trzeba zrobić zakupy również innych produktów na kwotę minimum 29 zł. Oczywiście promocja obowiązuje wyłącznie tych, którzy mają założoną kartę Moja Biedronka, bądź aplikację.

Tego nikt się nie spodziewał! Wraca normalny VAT – benzyna i diesel za ponad 8 zł? Nie o to chodziło…

Biedronki w większości przypadków otwarte są dziś do godziny 23:00. Zatem każdy z was zdąży zrobić swoje zakupy. Jest to o tyle rozsądna i atrakcyjna promocja, że mamy przecież długi weekend. To sprzyja spotkaniom ze znajomymi – chociażby przy grillu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News