Jasnowidz Jackowski ma nową, niesamowitą wizję. Zastanawiamy się, czy to jest w ogóle możliwe?

Jasnowidz Jackowski ma nową, niesamowitą wizję. Zastanawiamy się, czy to jest w ogóle możliwe?

Jasnowidz Jackowski ma nową, niesamowitą wizję. Zastanawiamy się, czy to jest w ogóle możliwe?

Podaj dalej

Jasnowidz Jackowski podzielił się ze światem nową wizją. Można powiedzieć, że jest ona dosyć niesamowita. My – co ciekawe – też mamy w sobie coś z jasnowidzów i też mamy swoje wizje. Jakie?

Krzysztof Jackowski – jasnowidz, który budzi w naszym kraju bardzo mieszane uczucia. Jedni robią sobie z niego pośmiewisko, inni z kolei wierzą w każde jego słowo. Tym razem mężczyzna „przewidział”, że za 50, albo 100 lat uznamy obecną medycynę za prymitywną. No tak, odkrył Amerykę. My obecnie w ogóle nie uważamy medycyny sprzed 100 lat za prymitywną, więc takie zjawisko będzie ewenementem.

KIEROWCO! JUŻ WKRÓTCE CZEKA NAS WYMIANA OPON. SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY! 

O ile to było po prostu stwierdzenie czegoś oczywistego, tak kolejna przepowiednia to już gruba fantazja. Jasnowidz stwierdził, że w przyszłości możliwa będzie teleportacja. Że wejdziemy do czegoś na kształt budki telefonicznej i system nas zeskanuje i teleportuje, a kolejna budka, w innym miejscu, nas postawi, złoży na nowo. Uuu, tu już jest grubo. Ale facet i tak się obroni, bo nie powiedział w jak odległej przyszłości – pewnie nikt z nas, ani naszych dzieci tego już nie dożyje.

Wielkie wizje

Ale, uwaga! Ja też miałem wizje. Poczułem w sobie wielką moc która powiedziała mi co będzie w przyszłości. Jak będzie wyglądała przyszłość motoryzacji? Za 20 lat po drogach nadal będą jeździły samochody! Wiem, uważacie, że to niesamowite, ale moja przepowiednia była tu bardzo mocna. Przy czym należy podkreślić – jeździły, nie latały.

Co więcej, silny głos mówi mi, że za 30 lat wciąż będą istniały drogi, a autostrada A4 w okolicach Krakowa będzie w budowie. Moje moce jasnowidza powiedziały też, że ekolodzy nie dopną swego i za 20 lat po drogach wciąż będą jeździły diesle. Dobra informacja – nadal będą też Passaty 1.9 TDI. Zresztą, za 50 lat będziemy się z tego wszyscy śmiali, bo okaże się, że elektryki są bardziej szkodliwe od tych znienawidzonych diesli, a ekolodzy zdążą zmienić zdanie 18 razy.

Za 50 lat uznamy, że obecna motoryzacja była nieco prymitywna – wtedy po drodze będą jeździły już nieco inne samochody, a dalsze generacje Multipli i jej podobnych nie będą produkowane. Oczywiście możliwa będzie też bardziej zaawansowana teleportacja – wejdziemy do budynku, przejdziemy odprawę, następnie pójdziemy korytarzem aż do podłużnej tuby z fotelami. Minie chwila i już – teleportujemy się. Po chwili drzemki obudzimy się w zupełnie innym miejscu, ba, nawet na innym kontynencie! Co więcej, razem z nami tubą teleportują się też nasze bagaże.

KIEROWCO! JUŻ WKRÓTCE CZEKA NAS WYMIANA OPON. SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY! 

A wy – jakie macie przepowiednie? Na pewno też jest w was trochę mocy jasnowidza. Wystarczy się zastanowić.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News