Jaki plan? Sprytny! Kobieta wymyśliła sobie sposób na oszustwo idealne. No cóż – nie wyszło jej

Jaki plan? Sprytny! Kobieta wymyśliła sobie sposób na oszustwo idealne. No cóż – nie wyszło jej

kobieta plan oszustwo kradzież pieniądze samochód

Podaj dalej

Kobieta wymyśliła sobie plan idealny. Oszustwo, dzięki któremu mogła zarobić szybkie pieniądze. Oczywiście sprytny plan jej nie wyszedł. Nam chce się z tego przede wszystkim śmiać – ona będzie z kolei miała wielkie problemy.

Kobieta wymyśliła sobie sprytny plan na to, jak zgarnąć pieniądze. 38-latka postanowiła sprzedać Citroena za 14 tysięcy złotych. Nie byłoby w tym może nic złego, gdyby samochód należał do niej. Ale o tym za chwilę. Pojawił się kupiec, który był zainteresowany autem. Ostatecznie udało się go sprzedać, właśnie za 14 tysięcy złotych.

kobieta plan oszustwo kradzież pieniądze samochód
fot. pixabay

Jakież musiało być zdziwienie nabywcy pojazdu, kiedy ten kilka dni później został skradziony. Dodatkowo, nie było żadnych śladów włamania. Oczywiście o całym zdarzeniu natychmiast została poinformowana policja, która rozpoczęła czynności prowadzące do wyjaśnienia wszelkich okoliczności kradzieży.

Wkrótce cała prawda wyszła na jaw. 38-letnia kobieta sprzedała samochód… który należał do jej matki. Oczywiście bez jej wiedzy. Podrobiła przy tym podpisy na wszystkich dokumentach. Następnie za pomocą kluczyka zapasowego wraz ze swoim partnerem ukradła ten samochód. Obaj usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem. Kobiecie grozi 10 lat więzienia również za podrobienie dokumentów i oszustwa – informuje „Interia”.

fot. pixabay

Jeden z komentujących słusznie zauważył, że teoretycznie nie było włamania, ani kradzieży, bo samochód w świetle prawa nie był sprzedany – dokumentacja była podrobiona. Więc w zasadzie – jak pisze inny komentujący – kobieta w ten sposób wyłudziła 14 tysięcy złotych. Zatem zarzut oszustwa jest tutaj jak najbardziej na miejscu. No cóż – to nie miało prawa się udać…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News