Jak nie wyprzedzać? Dzbanowi w BMW się śpieszyło, przeleciał prawym pasem i... [WIDEO]

Jak nie wyprzedzać? Dzbanowi w BMW się śpieszyło, przeleciał prawym pasem i... [WIDEO]

Podaj dalej

BMW to fajne samochody, tylko mają pecha do kierowców – często pod filmikami z takimi akcjami da się przeczytać takie komentarze. W tym przypadku nie jest inaczej. Kierowca BMW niestety po raz kolejny się nie popisał.

Materiał został zarejestrowany na Drogowej Trasie Średnicowej, czyli popularnej DTŚ-ce. To dobrze wszystkim znana droga szybkiego ruchu łącząca m.in. Katowice, Chorzów, Zabrze, czy Gliwice. Czym zawinił tym razem kierowca?

Od samego początku nagrania widzimy, że droga jest bardzo mokra. Warunki atmosferyczne niestety nie dały do myślenia kierowcy BMW. Temu wyraźnie się śpieszyło. Nawet do tego stopnia, że wolniejszych kierowców postanowił wyprzedzać po zewnętrznej, prawym pasem.

Nadmierna prędkość, plus fatalne warunki, plus tylny napęd i recepta na problemy gotowa. Kierowca stracił panowanie nad samochodem, nie zdołał go opanować i po chwili leciał już bezwładnie w stronę barierki. No cóż, materiał wstawiamy ku przestrodze. Może takie widoki sprawią, że ktoś następnym razem pomyśli przed wykonaniem ryzykownego manewru.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News