Instant karma! Cwaniaczek w BMW zaserwował wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i myk. Zatrzymanie! [WIDEO]

Instant karma! Cwaniaczek w BMW zaserwował wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i myk. Zatrzymanie! [WIDEO]

Podaj dalej

Ach… to cały czas ten sam schemat. Dzban ma BMW i wszędzie mu się spieszy, jest panem drogi. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej? A dlaczego nie. Na szczęście tym razem dopadła go instant karma!

Cwaniaczka widzimy już z daleka w kamerce skierowanej na tył. W swoim BMW prezentuje nam wyprzedzanie kolumny pojazdów. Oczywiście na podwójnej ciągłej, bo dlaczego nie? Nie spodziewał się tego, że czeka go instant karma.

instant karma bmw wyprzedzanie zatrzymanie

Cwaniaczek po wyprzedzeniu kolumny pojazdów dojechał do auta z wideorejestratorem. Niby widział, że przed nim jadą jakieś służby, ale była to Żandarmeria Wojskowa. Pewnie kierowca BMW pomyślał sobie, że ci nie mogą go zatrzymać, więc co… lewy pas i wyprzedzanie na podwójnej ciągłej.

wyprzedzanie bmw zatrzymanie karma

Ku zdziwieniu kierowcy, ŻW momentalnie go zatrzymała. Ha, instant karma, sam miód… Facet w BMW musiał się mocno zdziwić. Żandarmeria może nas zatrzymać, chociaż sama nie może wręczyć mandatu. Co innego, kiedy mamy do czynienia z patrolem mieszanym, kiedy w aucie znajduje się też policjant. I co? Koniec kozakowania.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News