Instant Karma. Cwaniaczek na motocyklu chciał pościgać się z Porsche. Poleciał tak, że aż spadły mu buty [WIDEO]

Instant Karma. Cwaniaczek na motocyklu chciał pościgać się z Porsche. Poleciał tak, że aż spadły mu buty [WIDEO]

Podaj dalej

Ten motocyklista najwyraźniej poczuł się zbyt pewnie. Po głowie chodziło mu jedno – wyścig z Porsche. Cwaniaczek zachęcał, aby auto ruszyło pierwsze. Był bardzo pewny siebie. Po chwili leżał na ziemi i mógł z płaczem wracać do domu.

Motocyklista był bardzo pewny siebie. Kiedy zbliżało się do niego Porsche, koleś specjalnie pomachał ręką, żeby samochód ruszał pierwszy. Cwaniaczek był bardzo pewny siebie, ale bardzo szybko ukarała go natychmiastowa karma.

Co za rozróba! Jedni twierdzili, że maseczki są obowiązkowe, drudzy, że nie. Ciosy leciały jak szalone [WIDEO]

Porsche ruszyło, po chwili motocyklista też wyrwał do przodu, chcąc szybko pokazać swoją wyższość. Niestety, przednie koło poszło w górę, a facet zleciał z motocykla jak niedoświadczony jeździec z byka na rodeo.

Kobieta przeżyła chwile grozy na stacji. Chciała nalać do auta diesla, ale ktoś przekładał jej wlew na drugą stronę [WIDEO]

Po kontakcie z ziemią z nóg cwaniaczka momentalnie znikły buty. Motocyklista koziołkował kilka razy, tak samo z resztą jego motocykl. Porsche pojechało dalej, a kozak? Kozak na bosaka poszedł sobie na pas zieleni, przemyśleć swoją egzystencję.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News