Idiota w Volkswagenie posunął się zdecydowanie za daleko. Policja natychmiast go zatrzymała

Idiota w Volkswagenie posunął się zdecydowanie za daleko. Policja natychmiast go zatrzymała

policja

Podaj dalej

Co ci ludzie mają w głowach? Idiota – bo innego słowa znaleźć nie możemy – jechał sobie drogą i w tym samym czasie pił wódkę. Zatrzymał go policjant po służbie. Jaka powinna być kara dla takich ludzi? Policja nie wystarczy.

Niewiarygodna sytuacja. Jak można być takim ignorantem i zachowywać się tak bezmyślnie? Do zdarzenia doszło w środę przed południem. Już to mówi nam o tym, że nie mamy do czynienia z poważnym człowiekiem. 58-latek o tej porze był już napruty jak bela. Niestety, nie mógł usiedzieć na miejscu. Policja musiała interweniować.

pijany kierowca policja

Kierowca jechał swoim Volkswagenem szerokością całej drogi. Wtedy policjant, który nie znajdował się na służbie, postanowił go zatrzymać. Podejrzewał, że kierowca może być pijany. Ba, kiedy funkcjonariusz zbliżył się do samochodu zauważył, że kierowca pije – tak, nadal pije sobie alkohol za kierownicą, jak gdyby nigdy nic.

policja zatrzymanie

Policjant zajechał drogę samochodu i sprawił, że ten się zatrzymał. Następnie wyciągnął kierowcy kluczyki ze stacyjki i go zatrzymał. Badanie wykazało niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Strach pomyśleć co by było, gdyby 58-latek dopił butelkę wódki i gdyby nikt go nie zatrzymał. Mógłby sobie – a co gorsza, komuś innemu – wyrządzić dużą krzywdę.

policja pijany kierowca zatrzymanie

Oczywiście mężczyźnie odebrano prawo jazdy. Grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności. I patrząc na tą całą ignorancję, to chyba naprawdę zasłużył na to, żeby spędzić dłuższy czas za kratami. Może to by sprawiło, że w przyszłości nie wyprawiałby takich rzeczy?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News