Hamulce i opony w cenie butelki wódki? Poleciał na czołówkę jak dzik w żołędzie [WIDEO]

Hamulce i opony w cenie butelki wódki? Poleciał na czołówkę jak dzik w żołędzie [WIDEO]

opony hamulce

Podaj dalej

I kto powiedział, że hamulce i opony muszą być drogie? A nie… to nie o częściach samochodowych była mowa. Przekonał się o tym ten kierowca, bo nic w tym jego aucie nie zadziałało tak, jak powinno.

Jak mówi opis: „Do nietypowego wypadku doszło przy wyjeździe w Pieszyc w kierunku Dzierżoniowa. Kierowca nie wyhamował i uderzył w auto jadące w kierunku Pieszyc. Na szczęście w samochodzie zainstalowana była kamera, z której widać całą akcję.” Hamulce i opony?

hamulce opony wypadek

No cóż, powiedzmy sobie szczerze, coś tutaj wyraźnie nie zadziałało tak jak powinno. Chociaż też nie oszukujmy się – kierowca czarnego samochodu nie jechał z odpowiednią prędkością. Napadał do skrzyżowania tak wściekle, że i lepsze opony i hamulce też miałyby problemy z wytraceniem pędu maszyny.

hamulce opony
O ironio… 🙂

A że jechał zdecydowanie za szybko i pewnie przyoszczędził na częściach, no to tak to właśnie wyglądało. Samochód momentalnie wzięło „na sanie”, pojawił się dym i cyk, czołówka. W pewnym momencie sytuacja była już beznadziejna, nie do wyratowania. Miejmy nadzieję, że cała sprawa została zgłoszona policji.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News