Genialne – ten kierowca znalazł sposób na to, jak nie wydawać pieniędzy na paliwo! Skorzystacie?

Genialne – ten kierowca znalazł sposób na to, jak nie wydawać pieniędzy na paliwo! Skorzystacie?

brak oc kara 2022

Podaj dalej

Czy istnieje możliwość, aby nadal normalnie dojeżdżać do pracy, ale nie wydawać pieniędzy na paliwo? Ten kierowca znalazł taki sposób i chętnie z niego korzysta. Przyznajcie, że jest to co najmniej zaskakujące.

Paliwo jest obecnie bardzo drogie. Nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Zmagamy się z potężnym kryzysem – wywołanym m.in. koronawirusem oraz wojną trwającą na Ukrainie. Wszystko drożeje, ceny rosną niemal z każdym dniem. Ceny paliwa to jedno, ale przecież drożeje też żywność, gaz, prąd itd. Jak sobie poradzić w takich trudnych czasach? Ten kierowca znalazł rozwiązanie problemu.

paliwo kierowca
fot. pixabay

Mowa o 21-letnim Louisie. Francuz, który jest kelnerem, miesięcznie wydawał na paliwo około 130 euro. Ewidentnie mu się to nie uśmiechało. Jak postanowił rozwiązać ten problem? Samochód zostawił w garażu i do pracy dojeżdża… na koniu. Oznacza to nieco wydłużony czas dojazdu, ale mężczyźnie to nie przeszkadza.

Zresztą, jego szef też nie narzeka. Koń zaparkowany przed restauracją to dodatkowa atrakcja dla gości. Trzeba przyznać, że jest to dosyć zaskakujące rozwiązanie. Działa? Działa – więc wydaje się, że nie ma żadnego problemu. Poznajcie historię 21-letniego Louisa i 7-letniej klaczy Eole.

Kup teraz – opony w mega promocji!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News