Gangsterka w Audi się oburzyła. Uczuleni na klakson? Śmierdzący Diesel zablokował drogę, padły groźby [WIDEO]

Gangsterka w Audi się oburzyła. Uczuleni na klakson? Śmierdzący Diesel zablokował drogę, padły groźby [WIDEO]

Podaj dalej

Zawsze ciężko jest nam zrozumieć takich ludzi. O co dokładnie tu chodzi? Dlaczego jakiś śmierdzący Diesel blokuje drogę, czy młoda gangsterka jest uczulona na klakson? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi.

Jeśli wierzyć opisowi, to Audi od dłuższego czasu uprzykrzało życie kierowcy. Samochód miał poruszać się środkiem drogi, jechać w dziwny i niebezpieczny sposób. Kiedy kierowca chciał go wyprzedzić, czarny samochód zaczął przyspieszać i wtedy pojawił się klakson. A po chwili do akcji wkroczył się jeszcze jeden śmierdzący Diesel.

Diesel audi wyprzedzanie
YouTube

Najwyraźniej kierowcy Audi są uczuleni na klakson. Po chwili oba auta tej marki wyprzedziły samochód z kamerką i blokowały go skutecznie aż do ronda. Wtedy z aut wytoczyło się trzech chłopaków, którzy chcieli coś przekazać swojemu wielkiemu drogowemu rywalowi.

Diesel audi wyprzedzanie
YouTube

„Wyłaź bo dostaniesz w ryj, dalej bo ci wpie***lę” – tak miały brzmieć zachęty do opuszczenia samochodu. Wtedy żona kierowcy auta z kamerką zadzwoniła na policję a on sam poinformował kolegów, że cała sytuacja się nagrywa. Wtedy dziwnym trafem wszyscy trzej jakoś stracili zapał i oddalili się w stronę swoich samochodów. Chyba cała akcja ich przerosła…

I wiecie co – najbardziej żałosne w całej sprawie jest to, że policja nie zareagowała. Funkcjonariusze stwierdzili, że panowie w Audi nie zrobili nic złego, a następnie odradzili kierowcy jakiekolwiek kierowanie sprawy do sądu. No cóż… w takim żyjemy kraju, taki mamy klimat.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News