Elon Musk pokazał gdzie mieszka! Ludzie będą w szoku – tego się na pewno nie spodziewaliście…

Elon Musk pokazał gdzie mieszka! Ludzie będą w szoku – tego się na pewno nie spodziewaliście…

elon musk mieszkanie dom milioner

Podaj dalej

Myślisz Elon Musk, mówisz? Bogactwo, Tesla, miliardy dolarów, agencja kosmiczna, rakiety, podziemne metro. Tak można by wymieniać i wymieniać. Ale czy każdy z was wiedział, gdzie mieszka miliarder?

OK – na samym początku musimy zaznaczyć, że nie jest to główny dom miliardera. To znaczy Elon Musk na stałe mieszkał w Kalifornii, w Bel Air. To elegancka enklawa mieszkaniowa, gdzie swoje luksusowe rezydencje mają elity i celebryci. Nie wiemy jednak gdzie naprawdę mieszka teraz, bo w pewnym momencie zaczął wyprzedawać nieruchomości. Natomiast założyciel PayPala, Tesli, czy SpaceX ma jeszcze inny dom… o ile można go tak nazwać.

elon musk mieszkanie dom

Otóż okazuje się, że miliarder ma swoją „posiadłość” w Boca Chica w Teksasie. Tak naprawdę chodzi o mały… kontener. Został on ulokowany tuż obok bazy SpaceX, gdzie prowadzone są prace nad kolejnymi rakietami. Właśnie tam zatrzymuje się Musk, kiedy odwiedza to miejsce.

Kontener ma powierzchnię 35 metrów kwadratowych. Oczywiście „kontener” to nazwa robocza. W środku jest salon, kuchnia i łóżko. Tak naprawdę na małej powierzchni zostało skondensowane wszystko, co najważniejsze i najpotrzebniejsze do życia. Wszystko wygląda nawet bardzo ładnie. Musicie przyznać sami.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News