Dzięki tej aplikacji sam możesz wybrać, ile będzie kosztowało paliwo! Gdzie ją pobrać? Jak to działa?

Dzięki tej aplikacji sam możesz wybrać, ile będzie kosztowało paliwo! Gdzie ją pobrać? Jak to działa?

paliwo stacja paliw symulator gas station simulator

Podaj dalej

Jedna aplikacja, dzięki której sam możesz wybrać, ile będzie kosztowało paliwo? Ba – możesz wybierać z oferty napojów i przekąsek i sam decydować o tym, ile co będzie kosztowało? No cóż… to możliwe.

Gas Station Simulator to – jak sama nazwa wskazuje – symulator stacji benzynowej. Polska gra, która, chociaż niepozorna, zrobiła na świecie furorę. W tym tytule wcielamy się w rolę właściciela stacji paliw. A w zasadzie, to rudery w środku amerykańskiego pustkowia, o której wszyscy dookoła zapomnieli.

paliwo stacja paliw symulator gas station simulator
fot. Gas Station Simulator

Przejmujemy lokal i staramy się, aby ściągnąć tam ludzi. Z zapomnianej dziury na pustyni, pomiędzy kaktusami i kawałkiem drogi, mamy stworzyć dobrze prosperujący lokal. Jesteśmy odpowiedzialni dosłownie za wszystko. Sprzątanie, malowanie ścian, uzupełnianie produktów, pompowanie paliwa i tak dalej.

Niespodziewana kontrola w domu? Możesz dostać nawet 700 zł kary – dotyczy to każdego?

Gra jest bardzo prosta w obsłudze i przyjemna, chociaż po pewnym czasie może się znudzić. Tak czy inaczej – warto dać jej szansę. Jak zaznaczyłem, nikt się tego nie spodziewał, a gra na całym świecie okazała się prawdziwym hitem. Tutaj sam możesz być panem swojego losu i sam decydować o tym, ile będzie kosztowało paliwo.

Od stycznia średnio będziesz zarabiał 600 zł miesięcznie mniej? Nieprawdopodobne – co to ma być?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News