Dzban roku? Za to wyprzedzanie i struganie idioty stracił prawo jazdy, dostał 500 zł mandatu i 10 punktów [WIDEO]

Dzban roku? Za to wyprzedzanie i struganie idioty stracił prawo jazdy, dostał 500 zł mandatu i 10 punktów [WIDEO]

wyprzedzanie

Podaj dalej

No cóż, czasami na drogach spotyka się takich ludzi. Ten dzban akurat postanowił się zemścić. Szybkie wyprzedzanie i próba upokorzenia swojego drogowego rywala. Niestety, ten drugi miał kamerkę. Policjanci nie mogli powstrzymać śmiechu.

Cała sytuacja jest w sumie dosyć śmieszna. Kierowca normalnie sobie jedzie, znajduje się na pasie do skrętu w prawo. Wtedy chłop w Focusie jak gdyby nigdy nic zaczyna na niego skręcać. Oj i ta zniewaga wymagała szybkiej zemsty. Wyprzedzanie się nie udało – tak nie może być.

wyprzedzanie

Focus schował się za kierowcą z kamerką. Co wydarzyło się później? Opisuje autor nagrania: – Pan z białego Focusa za to, że nie chciałem go wpuścić postanawia mnie wyprzedzić przez linię ciągłą i złapać mnie na tzw. przycierkę pod pretekstem, że nie patrzę w lusterka.

KIEROWCO! SPRAWDŹ CZY STAĆ CIĘ NA NAJLEPSZE OPONY NA RYNKU. AKURAT JEST PROMOCJA!

– Kierowca Focusa do przyjazdu policji nie wiedział, że mam kamerkę, poprosiłem bardzo niemiłego Pana o przedstawienie swojej wersji po czym pokazałem film z całego zdarzenia, Pan policjant zaczął się aż wręcz śmiać z zachowania kierowcy. Suma summarum zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące, dostał 500 zł mandatu i 10 punktów karnych.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News