Debil w starym Mercedesie nie pozwala tirowi na wyprzedzanie. Idiota zasłużył tu na strzała [WIDEO]

Debil w starym Mercedesie nie pozwala tirowi na wyprzedzanie. Idiota zasłużył tu na strzała [WIDEO]

Podaj dalej

Jak bardzo smutne życie trzeba mieć, żeby robić takie rzeczy. Gbur w starym rozklekotanym Mercedesie za punkt honoru wziął sobie, aby nie pozwolić tirowi na wyprzedzanie. Idiota – to najlepsze określenie tego kogoś.

Najgorszy typ kierowcy. Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Jakim trzeba być gburem, zgorzkniałym człowiekiem, żeby robić coś takiego? Nie pozwolić ciężarówce na wyprzedzanie, bo co? Bo jedziesz gościu jakimś gruzem z czasów 2 wojny światowej i myślisz, że świecisz? Jak żeś chciał zabłysnąć, to trzeba się było posypać brokatem.

wyprzedzanie

Naprawdę nie rozumiemy takiego zachowania. Jak chcesz sobie jechać 80 km/h to sobie jedź – nikt ci nie broni. I co, jak ciężarówka chce cie wyprzedzić, to jest jakaś ujma? Niech chłop sobie wyprzedzi, jest w pracy, niech jedzie dalej.

Ale nie, nasz bohater w starym Mercedesie się na to nie godzi. Wyhamowuje tira, a kiedy ten chce wyprzedzić, przyspiesza. Jest to tak beznadziejne zachowanie, że naprawdę brakuje słów. Rozwiązanie jest jedno – odebrać prawo jazdy na 3 lata. Tego typu manewry będzie mógł sobie robić w GTA, albo Need for Speedzie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News