Cudownie – instant karma w najlepszym wydaniu. Szeryf upokorzony i pozbawiony prawa jazdy [WIDEO]

Cudownie – instant karma w najlepszym wydaniu. Szeryf upokorzony i pozbawiony prawa jazdy [WIDEO]

instant karma szeryf

Podaj dalej

Kochamy oglądać takie filmy, a później czytać o tym, co spotyka tych idiotów za kierownicą. Ten szeryf myślał, że zawojuje norweskie drogi. Spotkała go przepiękna instant karma – stracił prawo jazdy.

Nagranie pochodzi z kamerki zamieszczonej w ciężarówce. Kierowca tira włącza się do ruchu w jak najbardziej prawidłowy sposób. Zostało to potwierdzone przez norweskie służby i kierowca nie zrobił tu niczego złego. Ale wtedy pojawia się szeryf, a potem… instant karma.

szeryf instant karma
Ciężarówka miała wystarczająco dużo miejsca, włącza się do ruchu.

Jak widać, takich idiotów za kółkiem mamy nie tylko w naszym kraju. Prawidłowe włączenie się do ruchu nie spodobało się kierowcy Mini. Ten zaczął trąbić i bardzo się zdenerwował. Po chwili wyprzedził tira na podwójnej ciągłej i był o włos od spowodowania wypadku.

KIEROWCO! SPÓŹNIŁEŚ SIĘ Z WYMIANĄ OPON? SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY! 

Jest i on… szeryf w Mini.

A potem – oczywiście, znany obrazek. Cwaniaczek w mikroskopijnym Mini próbuje przetestować hamulce w ciężarówce. A kierowca, bez żadnych skrupułów, wyładował mu w tył. I co, jaki jest finał sprawy? Najlepszy możliwy – mandat i odebranie prawa jazdy na 11 miesięcy kierowcy Mini.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News