Co znaczy mieć założone słabe, stare opony? Prezentuje mistrz kierownicy z zakrętu idiotów [WIDEO]

Co znaczy mieć założone słabe, stare opony? Prezentuje mistrz kierownicy z zakrętu idiotów [WIDEO]

opony zakręt idiotów

Podaj dalej

Co jakiś czas powracamy na zakręt idiotów. To ten w Bielsku-Białej, to na DTŚ. Kolejni kierowcy ochoczo prezentują nam dlaczego warto dbać o opony. Dlaczego warto jest zmieniać, kiedy są łyse? Zobaczcie sami.

To niewiarygodne, jakim cudem na tym zakręcie wciąż dochodzi do wypadków. Oznakowanie tego łuku z obu stron jest tak wyraźne, że naprawdę, nie da się tego nie zauważyć. Sam jeżdżę tą drogą kilkanaście razy w miesiącu i nie rozumiem jak można tam w taki sposób zatańczyć. Chyba trzeba bardzo poprosić o to swoje opony.

wypadek zakręt idiotów opony

No tak – to jest chyba jedyne wytłumaczenie. Szczególnie, że w omawianej sytuacji akurat mamy opady deszczu. Kierowca tak naprawdę nie zdążył na dobre dojechać do zakrętu, do jego wierzchołka. Ledwo zaczął w niego wchodzić i już w tym momencie było po zabawie.

wypadek zakręt idiotów opony

Piruet za piruetem, obrót, barierka. Samochód wywijał jak Marcin Najman w „Tańcu z gwiazdami”. Pan zaprezentował wszem i wobec dlaczego warto dbać o opony. Dlaczego je wymieniać, kiedy są stare, albo łyse. To znaczy nie musicie ich wymieniać i dalej tak jeździć – ale wtedy każdy zakręt może być dla was zakrętem idiotów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News