Co za wstyd! Polak idiota szeryfem w Szwecji. Cholernemu Januszowi nie podobało się wyprzedzanie [WIDEO]

Co za wstyd! Polak idiota szeryfem w Szwecji. Cholernemu Januszowi nie podobało się wyprzedzanie [WIDEO]

Podaj dalej

Boże, co za wstyd! Właśnie przez takich idiotów polscy kierowcy mają tak złą opinię. Nie podobało mu się wyprzedzanie innych? Janusz w swoim super Audi uznał, że zaprowadzi porządek. Cholerny szeryf – nagranie na policję!

Brak słów, po prostu brak słów! Jakiś wieśniak z Polski wybrał się do Szwecji i w swoim Audi uznał, że będzie szeryfem i wszystkich poustawia. Idiota postanowił karać każdego kierowcę za – jego zdaniem – nieprawidłowe wyprzedzanie i tamowanie ruchu. Wstyd – jest nam po prostu wstyd!

szeryf wyprzedzanie polak

Cholerny szeryf najpierw zaczął hamować tira, później busa, później znowu tira. Wieśniak w Audi musiał z każdym porozmawiać i każdemu wytłumaczyć gdzie popełnia błąd. Raz tak mu się spieszyło, a później nagle miał czas żeby się zatrzymywać na środku autostrady i narażać wszystkich na niebezpieczeństwo?

wyprzedzanie szeryf idiota

Cztery zera na masce, piąte za kierownicą – tylko takie powiedzenie się nasuwa. Kierowca ciężarówki opisał, że Polak zaczął go pouczać, później chciał go uderzyć, a na końcu zniszczył mu lusterko. Wstyd! Miejmy nadzieję, że nagranie trafi do szwedzkiej policji. Ta się nie pieści z takimi cwaniaczkami – dostanie kilka tysięcy mandatu, straci uprawnienia, to nabierze pokory.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News