Co za wstyd. Kierowca BMW został gwiazdą internetu. Śmieje się z niego cała Polska [WIDEO]

Co za wstyd. Kierowca BMW został gwiazdą internetu. Śmieje się z niego cała Polska [WIDEO]

bmw wstyd wypadek

Podaj dalej

Kolejny kierowca BMW, który powinien stracić prawo jazdy i nie pojawiać się na drodze przez kilka lat. Tak się spieszył, że aż został gwiazdą internetu. Teraz śmieje się z niego cała Polska. I bardzo dobrze.

BMW to piękne, wspaniałe samochody… które często mają pecha do właścicieli. Tutaj obserwujemy kolejny przykład takiej sytuacji. Bohater naszego nagrania już w pierwszych sekundach zasłużył na 1500 zł mandatu i 10 punktów karnych. Nie ustąpienie pierwszeństwa pieszemu wchodzącemu na przejście dla pieszych. Ale to był dopiero początek.

bmw wstyd wypadek

Po chwili kierowcy tak się spieszyło, tak chciał za wszelką cenę wyprzedzić z prawej strony, że… Tak – władował się prosto w bagażnik Skody. Fantastyczna lekcja tego, jak nie należy prowadzić samochodu. Nie dość, że stał się pośmiewiskiem całej Polski, to pewnie lekcję zapamięta na bardzo długo. No cóż – jego portfel też zapewne ucierpi.

Kup teraz – opony w mega promocji!

Co do zachowania kierowcy BMW nikt nie ma wątpliwości. Ale zwróćmy jeszcze uwagę co robi kierowca Volvo. On też zasługuje tu na uwagę. Do ronda ustawił się na prawym pasie. Wjechał na rondo prosto na lewy pas, zajeżdżając kierowcy BMW drogę. Zjeżdżając z ronda ściął drogę znowu na prawy pas… po czym znowu zjechał na lewy pas, zajeżdżając kierowcy BMW drogę po raz drugi. A potem jakby jeszcze chciał go przyhamować.

No cóż – jeden gorszy od drugiego. Mandat powinien zapłacić i jeden i drugi. Co tu się najlepszego wydarzyło…

Majówka przyniesie absolutny paraliż? Premier chce uratować sytuację. Przygotujmy się na najgorsze

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News