Co za świr! Kolego, przed takim głupim wyprzedzaniem ten Jeep cię nie ochroni [WIDEO]

Co za świr! Kolego, przed takim głupim wyprzedzaniem ten Jeep cię nie ochroni [WIDEO]

Podaj dalej

Na głupotę niestety nie ma lekarstwa. Może dlatego powinniśmy pokazywać takie nagrania. Ten kierowca „popisał się” wyprzedzaniem, które mogło zakończyć się tragicznie. Oto jak nie należy tego robić.

Jak mogliśmy wyczytać w opisie, do zdarzenia doszło na obwodnicy Krzepic 9 czerwca. Dłuższy kawałek prostej, a więc hulaj dusza piekła nie ma – pomyśleć mógł kierowca. I jednocześnie zaprezentował swoją głupotę i wielką nieodpowiedzialność.

Nagranie pokazuje dosyć długi sznur samochodów, natomiast od samego początku na lewym pasie widzimy kierowcę Jeepa, który wziął się za karkołomny manewr wyprzedzania kilku samochodów. Instynkt samozachowawczy i wyczucie odległości… a może ambicja nie pozwoliła mu wyhamować i schować się za tira – szedł w zaparte.

Gdyby nie kierowca, z którego kabiny nagrano ten manewr, z Jeepa zbyt wiele by nie zostało. Ten na szczęście zjechał na pas awaryjny i drogowy kaskader mógł się cudem zmieścić. Jak to mówi młodzież, „pełna zbroja” gwarantowana. Jegomość w Jeepie z nadmiaru emocji i adrenaliny prawdopodobnie musiał zjechać na szybki pitstop i zmianę bielizny.

Tym razem skończyło się szczęśliwie…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News