Co za rozróba! Jedni twierdzili, że maseczki są obowiązkowe, drudzy, że nie. Ciosy leciały jak szalone [WIDEO]

Co za rozróba! Jedni twierdzili, że maseczki są obowiązkowe, drudzy, że nie. Ciosy leciały jak szalone [WIDEO]

Podaj dalej

Maseczki jednym podobają się bardziej, drugim mniej. Nie każdy ma ochotę, aby zasłaniać twarz, ale są one nadal obowiązkowe. Tutaj jednak sprawa poszła nieco za daleko. Dwie grupki urządziły sobie bójkę, aby dowieść swoich racji.

Ciężko powiedzieć skąd pochodzi nagranie. Prawdopodobnie jest to jakiś hotel. Pewna grupka osób podeszła do innej z prostym przekazem. Stwierdzili, że maseczki są obowiązkowe i lepiej, aby oni też je założyli. Ale tutaj wyraźnie pojawił się konflikt interesów.

Jako że obie grupy nie chciały odpuścić, doszło do rękoczynów. Uczestnicy rozróby wyraźnie nie zastanawiali się nad tym co robią. Ciosy leciały niczym gromy – i w kierunku mężczyzn i kobiet też. Można więc powiedzieć, że maseczki były tu ostro bronione… ale niestety zapomniano o zachowaniu dystansu społecznego.

Przypominamy, że w Polsce maseczki w przestrzeni zamkniętej nadal są obowiązkowe. Musimy je zakładać m.in. w komunikacji miejskiej, w budynkach, czy samochodach, o ile nie podróżujemy z osobami, z którymi mieszkamy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News