Co za idiota! Rowerzysta kopnął dziecko i pojechał dalej. Na szczęście już znalazła go policja [WIDEO]

Co za idiota! Rowerzysta kopnął dziecko i pojechał dalej. Na szczęście już znalazła go policja [WIDEO]

rowerzysta wypadek

Podaj dalej

Niestety, w takiej sytuacji na usta ciśnie się tylko jedno określenie – idiota! Rowerzysta uznał, że jazda po śniegu w zimie to idealny pomysł. Ale to jeszcze nic. Opinię publiczną zbulwersował moment, kiedy mężczyzna kopnął dziecko.

Cała sytuacja miała miejsce w Belgii w miasteczku Verviers. Tata nagrywał telefonem swoją żonę oraz córkę podczas świątecznego spaceru. Wtedy na ścieżce pojawił się rowerzysta. Nie miał zamiaru zwalniać, użył parę razy dzwonka a następnie… kopnął dziecko w plecy.

rowerzysta wypadek

Mężczyzna wrzasnął w kierunku rowerzysty, ale ten miał to gdzieś i pojechał dalej. Chyba komuś tutaj się coś pomyliło – facet myślał chyba, że jest na etapie Tour de France. Na szczęście policja sprowadzi go na ziemię i o kolarskich trasach będzie mógł sobie pomarzyć za kratami.

idiota rowerzysta

Belgijska policja wystawiła list gończy. Rowerzysta w strachu sam się zgłosił i twierdził, że to przypadkowo, że nic nie wiedział. Oczywiście funkcjonariusze nie uwierzyli w tę wersję mając tak niezbite dowody – w tym nagranie. Wobec mężczyzny toczy się postępowanie w kierunku pobicia oraz napaści. Grozi mu rok więzienia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News