Co za idiota… Polacy za granicą. Wyprzedzanie – o nie, szeryf ze wsi na to nie pozwala [WIDEO]

Co za idiota… Polacy za granicą. Wyprzedzanie – o nie, szeryf ze wsi na to nie pozwala [WIDEO]

Podaj dalej

Polacy za granicą, odcinek kolejny. Niewiarygodne jaką tutaj obserwujemy dzicz. Idiota jest królem autostrad w Niemczech. Wyprzedzanie? Nie wolno, tylko szeryf ze wsi może, inni nie mogą. Po prostu wstyd.

Z opisu nagrania: – Kierowca Nissana podjeżdżał bardzo blisko innych kierowców. Siedział im wręcz na zderzaku. Gdy kierowca Volkswagena (obywatel Niemiec) chciał zabrać się za wyprzedzanie Nissana ten podjechał bardzo blisko niego w efekcie czego został użyty klakson – wtedy szeryf ze wsi zaczął zajeżdżać drogę itd.

KIEROWCO! JUŻ WKRÓTCE CZEKA NAS WYMIANA OPON. SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY!

wyprzedzanie szeryf

– A tutaj widać lecące butelki i puszki w stronę Volkswagena oraz zajeżdżanie drogi  i hamowanie.  Auto nie ma poważnych uszkodzeń, jednak są delikatne wgniecenia i porysowania z lewej strony. Całe zdarzenie zostało zgłoszone przez poszkodowanego. Jakość nagrania była słaba i były problemy z odczytaniem numerów. Ekipa Stop Cham rozszyfrowała numery kierowcy  z powiatu polickiego obok Szczecina i te dane także trafią do odpowiednich organów. Poszkodowany liczy na surową karę dla sprawców – czytamy.

szeryf wyprzedzanie

Co tu dużo mówić, po prostu jest nam cholernie wstyd za takich idiotów. Oby kara była potworna – zapłaci kilka tysięcy euro mandatu, to może zmądrzeje. Zresztą, chyba już nacieszył się prawem jazdy – odebrać na kilka lat, będzie spokój. Tak się po prostu nie robi!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News