Co tu się wydarzyło? Laska zaczęła tańczyć na środku skrzyżowania! Ma pierwszeństwo? [WIDEO]

Co tu się wydarzyło? Laska zaczęła tańczyć na środku skrzyżowania! Ma pierwszeństwo? [WIDEO]

pierwszeństwo przejście dla pieszych kobieta

Podaj dalej

Czasami mamy do czynienia z sytuacjami, które naprawdę ciężko jest wytłumaczyć w jakikolwiek sensowny sposób. To jedna z takich sytuacji. Dziewczyna nagle zaczęła tańczyć na pasach i skrzyżowaniu… Myślała, że dalej ma pierwszeństwo?

Łódź, środek miasta, godzina 18. Trwa normalny dzień zwykłych ludzi. Jedni wracają z pracy, drudzy jadą na zakupy… poniedziałek, nic się nie dzieje, droga dosyć ruchliwa. Nagle pojawia się ona – tancerka. Dziewczyna nagle zaczyna tańczyć na przejściu dla pieszych. Ja rozumiem pierwszeństwo na pasach, ale żeby aż tak?

pierwszeństwo przejście dla pieszych kobieta

Ale gdyby jeszcze sobie tylko zatańczyła na pasach i odeszła – OK. Nadal nie byłbym w stanie tego rozsądnie wytłumaczyć, ale szkodliwość czynu – raczej żadna. Wręcz przeciwnie, kierowcy stojący na czerwonym świetle mieli trochę rozrywki i nieco więcej niż trochę śmiechu i powodów do żartowania.

Najgorszy typ – wyprzedzanie jest tylko dla niego. Szeryf nie wytrzymał tu ze złości [WIDEO]

Najgorsze się zaczęło po chwili. Dziewczyna tańczyła, tańczyła, aż pojawiła się na środku skrzyżowania. W swoim niesamowitym występie miotała się między autami – te zwalniały, zatrzymywały się, omijały ją – to nic. Nasza bohaterka nic sobie z tego nie robiła. I zielone światło, a ona dalej swoje.

Kup teraz – opony w mega promocji!

Troszkę sobie tutaj śmieszkuję, ale sytuacja jest co najmniej podejrzana. Nikt o zdrowych zmysłach i nikt trzeźwy – nie tylko na umyśle – się tak nie zachowuje. Prawda jest taka, że sytuacja mogła zakończyć się tragedią i największe problemy miałby z tego niewinny kierowca.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News