Co tu się wydarzyło?! Gdzie ten facet widział tam miejsce na wyprzedzanie? Instant karma [WIDEO]

Co tu się wydarzyło?! Gdzie ten facet widział tam miejsce na wyprzedzanie? Instant karma [WIDEO]

Podaj dalej

Typowy obraz gościa, któremu się wydaje, że jest nie wiadomo kim. Ma SUV-a i  jest królem drogi, przed którym wszyscy mają się odsuwać. Gdzie on tam widział miejsce na wyprzedzanie? Chyba w jego snach… Instant karma.

Sytuacja jest tutaj stosunkowo prosta. Jaki pas oddzielający jezdnie, jaka linia ciągła – mało istotne. Król szos w SUV-ie ma to gdzieś, jemu się spieszy, on zaczyna wyprzedzanie. Oczywiście zaczyna je tam gdzie mu się podoba, a nie tam, gdzie jakiś malarz mu wymalował przerywaną linię. Instant karma już czekała.

wyprzedzanie wypadek

I to nie na prawy pas jezdni – tam nie wolno się poruszać takim autem i z takimi umiejętnościami. Od razu na lewy! No ale cóż, na jego nieszczęście lewy był już zajęty przez busika. No i poleciał w barierki, poobijał to swojej cacko.

Co ciekawe, po pocałunkach z barierką i piruetach gościu wdepnął gaz i czym prędzej odjechał z miejsca zdarzenia. Czyżby chciał coś ukryć? Tego się nie dowiemy – być może sprawą zajmie się policja, jeśli nagranie w ogóle do niej trafi. Uważajcie na drogach, tacy kierowcy są wszędzie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News