Co tu się…?! Rowerzysta przeleciał przez rondo! Co za skok – uszkodził dwa samochody [WIDEO]

Co tu się…?! Rowerzysta przeleciał przez rondo! Co za skok – uszkodził dwa samochody [WIDEO]

rowerzysta samochody rondo

Podaj dalej

Czasami można się tylko zastanawiać – jakim cudem? Co tutaj się tak naprawdę wydarzyło? Ten rowerzysta pobił chyba wszelkie możliwe rekordy. Wykonał przez rondo skok, który przejdzie do legendy… przy okazji uszkodził dwa samochody.

Pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie logicznie wytłumaczyć. W przypadku tej sytuacji po głowie chodzą mi same pytania i praktycznie brak jest odpowiedzi. Na nagraniu zamieszczonym na profilu „LDZ Zmotoryzowani Łodzianie” widzimy jak rowerzysta z ogromną prędkością przejeżdża przez środek ronda a następnie wzbija się w powietrze i uderza w samochody.

rowerzysta samochody rondo

Na początku musimy wyjaśnić sobie jedno. Tak, oczywiście – rowerzysta był kompletnie pijany. Do całej sytuacji doszło w Lesznie. I w sumie na tym kończy się lista odpowiedzi na nasze pytania. Najpierw zacząłem się zastanawiać, jakim cudem ten facet osiągnął na rowerze taką prędkość? Przecież to nie wygląda, jakby jechał na rowerze, a co najmniej na motocyklu. Jakim cudem on się tak rozpędził? No i… dlaczego nie hamował przed rondem?

Kup teraz – opony w mega promocji!

Druga kwestia – dlaczego samochody się zatrzymały? W żadnym razie nie twierdzę, że ten wypadek to ich wina. Po prostu się zastanawiam, dlaczego ten pierwszy samochód się zatrzymał? Tak po prawdzie, to gdyby się nie zatrzymał, to rowerzysta przeleciałby między dwoma autami.

PILNE: Od 17 września – dostaniesz dwa mandaty i zabiorą ci prawo jazdy! Kierowcy już krytykują taryfikator

Tak czy inaczej, jednym skokiem facet uszkodził oba samochody. Muszę przyznać, że to jest jedno z najbardziej niesamowitych nagrań, jakie widziałem. Coś tutaj ewidentnie nie gra… być może była pełnia?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News