Co to za dzban? Jechał ekspresówką pod prąd, doprowadził do kolizji i uciekł. Kryminał! [WIDEO]

Co to za dzban? Jechał ekspresówką pod prąd, doprowadził do kolizji i uciekł. Kryminał! [WIDEO]

Podaj dalej

Jazda pod prąd? Ciężko uwierzyć w to, co zaprezentował tutaj ten dzban. Już sam fakt, że jechał w złą stronę mówi dużo. Ale później też nie było lepiej, bo doprowadził do kolizji, a następnie uciekł. Zabrać prawo jazdy, nie oddawać.

Przecież to nie jest tak, że jedziesz sobie drogą i nagle wszyscy jadą w drugą stronę. Jak jechać pod prąd? Musisz się kompletnie nie stosować do znaków. I ten dzban tak zrobił. Wjechał a potem najwyraźniej nic nie dało mu do myślenia i jechał tak aż do następnego węzła.

jazda pod prąd

A nawet jeśli już wjedziesz jakimś cudem pod prąd, to… myśl! Nie trzeba być geniuszem, żeby zjechać na pas awaryjny i jeśli już, to nim się poruszać do zjazdu. Ale nie, nasz dzban znów nie pomyślał i jechał tym pasem, którym inni w drugą stronę jadą zdecydowanie najszybciej.

dzban jechał pod prąd

Ale to dalej nic, bo w końcu doszło do sytuacji, w której zebrało się trzech kierowców i nie za bardzo mieli gdzie uciekać. W taki sposób doszło do kolizji, a winowajca… No cóż. Uznał, że jego to już nie dotyczy i uciekł z miejsca zdarzenia. Pogratulować wyobraźni. Na szczęście już został zgłoszony na policję.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News