Co to było za wyprzedzanie? Kierowca ambulansu szeryfem? Co oni sobie tutaj myśleli?! [WIDEO]

Co to było za wyprzedzanie? Kierowca ambulansu szeryfem? Co oni sobie tutaj myśleli?! [WIDEO]

kierowca ambulansu wyprzedzanie

Podaj dalej

Co najlepszego myślał sobie ten kierowca ambulansu? Takie wyprzedzanie? A ten drugi chciał zabawić się w szeryfa? Naprawdę nie rozumiem, co się tutaj wydarzyło. Do takich scen nigdy nie powinno dochodzić.

Kierowca ambulansu szeryfem? Wyprzedzanie rodem z jakichś amerykańskich filmów akcji? Do różnych wniosków można dojść oglądając nagrania takie, jak te opublikowane w ostatnich dniach na „Stop cham”. Nasuwa się pytanie – skąd się biorą tacy kierowcy. I dlaczego niszczą pogotowiu dobrą renomę?

wyprzedzanie kierowca ambulansu szeryf

Wydaje mi się, że nawet bardziej kontrowersyjne jest nagranie opublikowane 6 grudnia. Jedziemy z kierowcą samochodu osobowego. Dojeżdża on do skrzyżowania, zwalnia i skręca w inną drogę. Po chwili oglądamy jakieś wyprzedzanie, którego nie da się wytłumaczyć w żaden sposób. Prowadzące niemal na czołówkę. Dodajmy, że na nagraniu nie widać, ani nie słychać, aby ambulans poruszał się na sygnałach – czy to świetlnych, czy dźwiękowych. Rozumiemy, że w takim przypadku nie był w żaden sposób uprzywilejowany.

Same wyprzedzanie już mroziło krew w żyłach. Ale po chwili… co zrobił kierowca ambulansu? Gwałtownym hamowaniem niemal doprowadził do wypadku. Takie zachowanie potocznie określa się mianem szeryfowania. Naprawdę nie rozumiem co tam się wydarzyło. Sprawa została zgłoszona na policję… i słusznie, bo coś takiego trzeba naprawdę pilnie wyjaśnić.

Druga sytuacja jest nieco bardziej absurdalna. Kierowca ambulansu włącza się do ruchu. Przy tym oglądamy próbę wyprzedzania na trzeciego. Ambulans uderza w prawidłowo jadące Suzuki, po czym… kierowca ucieka z miejsca zdarzenia. Aktualnie trwają jego poszukiwania. Nasuwa się pytanie – co się tu dzieje?!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News