Co ten dzban tu wymyślił?! Wyprzedzanie na dohamowaniu do skrzyżowania? Przecież to jest kryminał [WIDEO]

Co ten dzban tu wymyślił?! Wyprzedzanie na dohamowaniu do skrzyżowania? Przecież to jest kryminał [WIDEO]

Podaj dalej

Naprawdę ciężko powiedzieć co ten gość sobie tutaj wymyślił. Wyprzedzanie przez trzy pasy od prawej strony, na dohamowaniu do skrzyżowania? Przecież za to ten facet powinien stracić prawo jazdy.

Z samego początku nic dziwnego na tym nagraniu się nie dzieje. Samochód dojeżdża do skrzyżowania, na którym mamy czerwone światło. Kierowca zaczął ustawiać się na pas do skrętu w lewo. Ale wtedy mamy akcję. Dzban prezentuje wyprzedzanie przez trzy pasy.

wyprzedzanie

Ta akcja to jest jakiś kompletny kryminał. Facet swoim Seatem chciał się za wszelką cenę zmieścić na pasie do skrętu w lewo. Oczywiście tam dawno nie było już dla niego miejsca. Wjechał tam ze zdecydowanie zbyt dużą prędkością i w tym momencie nie było już czego zbierać.

Chłop końcówkę wyprzedzania przeleciał już na hamulcu. Zresztą sam stan hamulców, czy też ogumienia, z całą pewnością nie był najlepszy. Niby światła stopu się świeciły, a Seat prędkości jakoś nie wytracał. No i doszło do zderzenia. Zderzenia, za które ten chłop powinien stracić prawo jazdy na kilka lat.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News