Cholerny cwaniak w Mercedesie. Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, o krok od tragedii [WIDEO]

Cholerny cwaniak w Mercedesie. Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, o krok od tragedii [WIDEO]

Podaj dalej

Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych to prawdziwy drogowy kryminał. Nie ma tu absolutnie żadnego usprawiedliwienia. Cwaniaczek się spieszył i myślał, że wolno mu wszystko. Było dosłownie o krok od tragedii.

Czasami zastanawiamy się co mają w głowie tacy ludzie? Czy to jest jakieś przeświadczenie, że wolno im więcej? Może myślą, że mają szybki samochód, więc zawsze i wszędzie zdążą? Wyprzedzanie na trzeciego, czy tam nawet piątego… na przejściu dla pieszych. Naprawdę, tu nie trzeba być żadnym specjalistą, żeby powiedzieć wprost, że to drogowy kryminał.

wyprzedzanie

Samochody spokojnie jadą przez miasto, dojeżdżają do przejścia dla pieszych, przy którym czeka rodzina. No więc co – normlanie, kulturalnie wszyscy się zatrzymują, aby ich przepuścić. Wszyscy oprócz naszego cwaniaka w Mercedesie, który przecież jedzie i nic mu nie będzie tutaj przeszkadzać.

W całej sytuacji było dosłownie o krok od tragedii. Gdyby ktoś się zagapił, mogło się skończyć bardzo źle. W opisie zdarzenia widzimy źródło nagrania, czyli KWP Kraków. Oznacza to, że autor nagrania zgłosił sprawę na policję… i bardzo dobrze! Oby kierowca Mercedesa srogo pożałował tego zachowania. Niektórzy z was pewnie sobie pomyślą – co za konfident. Do wszystkich was – to wyobraźcie sobie, że gościu znowu wyprzedza na pasach i wjeżdża w członka waszej rodziny. To powinno zakończyć te głupie spekulacje.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News