Cholerny cwaniaczek w BMW. Korytarzem życia, pod prąd na ekspresówce. Prawo jazdy do odbioru [WIDEO]

Cholerny cwaniaczek w BMW. Korytarzem życia, pod prąd na ekspresówce. Prawo jazdy do odbioru [WIDEO]

bmw chamstwo agresja drogowa korytarz życia

Podaj dalej

Niewiarygodne, co ten facet tutaj zrobił. Cwaniaczek w BMW uznał, że skorzysta sobie z korytarza życia. Przecież on nie będzie czekał na to, aż korek się rozładuje. Prawo jazdy powinien stracić dożywotnio!

Zobacz na GeekBlog.pl: Czy wiktoriański styl dał radę? Nasza recenzja serialu The Nevers

Autorem filmu jest popularny Emil Rau, znany szerzej z programu „Emil łowca fotoradarów”. Obecnie nagrywa on na YouTube na swoim kanale „TVBigos”. Tym razem trafił na wyjątkowego kierowcę BMW. Krótko mówiąc, facet powinien stracić prawo jazdy do końca życia. Albo co najmniej na kilka dobrych lat.

bmw chamstwo agresja drogowa korytarz życia
YouTube

Sytuacja jest kuriozalna. Na drodze ekspresowej S3 dochodzi do wypadku. Tworzy się korek, w oddali słychać karetkę, więc kierowcy tworzą korytarz życia. Wszystko poszło tu bardzo dobrze, sprawnie, bez problemów. Ale nagle pojawia się on. Król szos, władca dróg, który nie będzie stał w korku i koniec kropka.

bmw chamstwo agresja drogowa korytarz życiabmw chamstwo agresja drogowa korytarz życia
YouTube

Gościu wyczuł, że stworzył się korytarz życia, więc zawrócił. No i jechał sobie tym korytarzem pod prąd, przez 2 kilometry. No i co, ciężko tutaj cokolwiek powiedzieć, jakkolwiek to skomentować. Chcielibyśmy użyć jakichś słów, ale nie da się wyrazić tego w cenzuralny sposób. Miejmy nadzieję, że policja zrobi z tym cwaniaczkiem porządek.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News