Chciał postraszyć. Nie wiedział, że to ostatnie wyprzedzanie w jego życiu. Mrozi krew w żyłach [WIDEO]

Chciał postraszyć. Nie wiedział, że to ostatnie wyprzedzanie w jego życiu. Mrozi krew w żyłach [WIDEO]

wyprzedzanie wypadek

Podaj dalej

„Pirat agresor” – tak kierowcę starego Golfa ocenił autor na kanale „Stop cham”. Pewnie nie podejrzewał, że to będzie ostatnie wyprzedzanie w jego życiu. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wielka jest cena naszych decyzji.

To było jego ostatnie wyprzedzanie w życiu. Chociaż jeszcze kilka chwil wcześniej w bojowym nastroju myślał, że podporządkuje sobie cały świat. Takie zachowania często określa się mianem „szeryfowania”. Niestety, szkoda, że w tym przypadku kierowcy przyszło zapłacić za to najwyższą cenę.

wyprzedzanie wypadek

Nagranie zaczyna się od niezwykle niebezpiecznego i agresywnego manewru kierowcy Golfa. Ten wyjeżdża z drogi podporządkowanej wymuszając pierwszeństwo i nie zważając na nic dookoła. Kobieta w samochodzie z kamerką postanowiła poświecić mu długimi. Kierowcy bardzo się to nie spodobało. Zatrzymał się, wyszedł z auta i zaczął wygrażać.

wyprzedzanie wypadek

Kobieta uciekła agresywnemu kierowcy. Jak sama twierdzi, miała wrażenie, że znajduje się on pod wpływem alkoholu – informuje opis nagrania na kanale „Stop cham”. Po około 10 minutach kobieta dojeżdża do miejsca wypadku. Widzi tam kompletnie zniszczonego Golfa, który wcześniej zajechał jej drogę.

Okazało się, że kierowca Golfa podczas manewru wyprzedzania stracił kontrolę nad samochodem. Wtedy czołowo zderzył się z nadjeżdżającym Volkswagenem Passatem. Zginął na miejscu. W Passacie znajdowała się pięcioosobowa rodzina z dziećmi. Wszyscy trafili do szpitala – informuje opis nagrania.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News