Chamstwo na polskich drogach nie zna granic. To wyprzedzanie? Wymuszenie, głupota… szkoda gadać [WIDEO]

Chamstwo na polskich drogach nie zna granic. To wyprzedzanie? Wymuszenie, głupota… szkoda gadać [WIDEO]

wyprzedzanie idiota cham

Podaj dalej

Chamstwo to jedno, ale w wielu przypadkach to po prostu głupota, nieuwaga, lekceważenie zasad. Idiotyczne wyprzedzanie kiedy nic nie widać, wymuszenie na rondzie, wpychanie się tam, gdzie nie ma miejsca – to norma.

Kolejna, już 541 kompilacja niebezpiecznych i chamskich sytuacji na drogach pojawiła się dziś na kanale Stop Cham. I co tu dużo mówić – im dłużej to obserwujemy, tym większe mamy przeświadczenie, że coś z nami – Polakami – jest nie tak. Wyprzedzanie na trzeciego, wymuszanie…

wyprzedzanie wymuszenie

Większość z tych zachowań to chamstwo połączone z nieuwagą. A od pierwszej lekcji nauk na prawo jazdy powtarza się – zawsze należy zachować uwagę. Zawsze trzeba mieć ograniczone zaufanie do innych kierowców. To, że ktoś nas nie widzi i nie wie jak jechać, nie oznacza, że i my mamy jechać na ślepo i w niego uderzyć.

wymuszenie stop cham wypadek

Zresztą, na nagraniu też pojawiło się kilku szeryfów z kamerkami. To kolejny irytujący rodzaj kierowców, którzy specjalnie przyspieszają, trąbią zamiast hamować, a później się doktoryzują i umoralniają innych przy swoich hitach w internecie. Nie tędy droga.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News