Burger Drwala powrócił! A to oznacza istny szał i wielokilometrowe korki do McDonald’s [WIDEO]

Burger Drwala powrócił! A to oznacza istny szał i wielokilometrowe korki do McDonald’s [WIDEO]

Podaj dalej

Burger Drwala oficjalnie powrócił do sieci McDonald’s 25 listopada. Można było się spodziewać sporego zainteresowania, ale to, co zobaczyliśmy, chyba przerosło nasze oczekiwania. Istny szał!

Bardzo interesujące nagranie dla profilu Bielskie Drogi wysłał ich obserwator, Damian. Przenosimy się do Żywca, na rondo niedaleko restauracji McDonald’s. Burger Drwala powrócił i był tam po prostu istny szał. Jak zauważył autor, pół miasta stało w jednym wielkim korku.

burger drwala mcdonald's

Popularny Drwal to niezwykłe połączenie wołowiny, dwóch plastrów bekonu, sałaty, prażonej cebulki, bułki serowo-bekonowej… ale przede wszystkim – niesamowitego placka serowego. Wielu próbowało odtworzyć ten smak i konsystencję w domu, ale nikomu nie udało się dojść do tego, co znajdziemy w McDonald’s.

burger drwala mcdonald's

W zależności od wersji, do klasycznego Drwala dodawane są np. papryczki jalapeno, żurawina, drugi kawałek wołowiny, czy kurczak zamiast wołowiny. Cena kanapki oscyluje w okolicach 15 zł. Według wielu jest to burger wybitny – absolutnie najlepszy w ofercie sieci i powinien pozostać tam na zawsze. Jakie jest wasze zdanie?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News