Atak na kierowcę w biały dzień. Agresywny mężczyzna stał się „gwiazdą” telewizji [WIDEO]

Atak na kierowcę w biały dzień. Agresywny mężczyzna stał się „gwiazdą” telewizji [WIDEO]

atak agresywny kierowca policja

Podaj dalej

Polskie drogi pełne są takich kierowców i niestety – nic nie jesteśmy w stanie z tym zrobić. W tym przypadku atak na drugiego kierowcę na szczęście zakończył się bez rękoczynów. Nie zmienia to faktu, że „agresor” i tak stał się „gwiazdą” telewizji i internetu.

Sytuacja jest absolutnie kuriozalna. Kierowca samochodu z kamerą zauważa w pewnym momencie, jak inny kierowca omija korek jadąc po chodniku. Wszystko jest zarejestrowane. Kiedy drugi kierowca chce zjechać w końcu na pas ruchu, autor nagrania używa klaksonu. I to był punkt zapalny. Atak nastąpił natychmiast.

atak agresywny kierowca policja

Agresywny kierowca natychmiast zatrzymał pojazd i z niego wyszedł. Udał się prosto w kierunku autora nagrania. Z tego co słyszymy, to bardzo dosadnie próbował przekonać go o swoich racjach i wytłumaczyć mu, kiedy wolno używać klaksonu, a kiedy nie. Na szczęście kierowca zachował spokój, a następnie całą sprawę zgłosił na policji.

Kolejne sklepy zamknięte! Inflacja zbiera żniwo – przedsiębiorcy mówią pas i zamykają działalność

Sprawa szybko trafiła do telewizji a o mężczyźnie zrobiło się głośno. Sami jesteśmy ciekawi, jaka będzie dla niego kara. Niektórzy z komentujących twierdzą, że „za ten wyczyn grozi mu mandat 3000 zł i utrata prawa jazdy”. Inni domagają się nawet surowszej kary. A wy? Jak byście ukarali agresywnego kierowcę?

Znamy ceny paliw na kolejne dni! Benzyna nawet za 6,40 zł? A diesel? Też będzie taki tani?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News