Kultowe Audi e-tron GT zobaczymy w najnowszej części filmu Spider-Man

Kultowe Audi e-tron GT zobaczymy w najnowszej części filmu Spider-Man

Audi and Sony Pictures Entertainment Team Up On “Spider-Man™

Podaj dalej

Audi połączyło siły z Sony Pictures Entertainment i jeszcze przed lipcową premierą filmu „Spider-Man: Daleko do domu” pokazało jego zwiastun.

Krótki filmik pod tytułem „Science Fair – Wystawa Naukowców” przedstawia Petera Parkera (w tej roli Tom Holland) oraz jego najlepszego przyjaciela Neda (Jacob Batalon), mierzących się z mocną konkurencją na szkolnej wystawie naukowców. By ocalić własną prezentację, Peter musi się ścigać z czasem i sprowadzić na wystawę przykład najnowocześniejszego rozwiązania technicznego: w pełni elektryczne Audi e-tron GT concept.

Współpraca z Sony Studios daje nam doskonałą okazję do prezentacji elektrycznej ofensywy Audi w bardzo spektakularnym otoczeniu. Pozwala też na pokazanie tej niezmiernie ważnej dla nas techniki szerszej, ale bardzo zaangażowanej publiczności. Lokowanie produktu odgrywa w naszej nowej strategii bardzo istotną rolę” – mówi Sven Schuwirth, szef cyfrowego rozwoju marki Audi i Customer Experience w AUDI AG.

Samochody marki Audi pojawiające się w filmie „Spider-Man: Daleko do domu” to w pełni elektryczne Audi e-tron oraz nowe Audi A7 i Audi Q8. Polska premiera filmu przewidziana jest na 5 lipca br.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News