Kubica w zacnym gronie. Obok Hamilton, Leclerc, Verstappen i Ricciardo

Kubica w zacnym gronie. Obok Hamilton, Leclerc, Verstappen i Ricciardo

Podaj dalej

Robert Kubica będzie jednym z pięciu kierowców, którzy wezmą udział w oficjalnej konferencji prasowej przed Grand Prix Monako. Obok niego pojawi się Charles Leclerc, Lewis Hamilton, Max Verstappen i Daniel Ricciardo.

Polak po raz drugi w tym sezonie weźmie udział w oficjalnej konferencji prasowej. Pierwsza miała miejsce przed Grand Prix Australii. Kierowca Williamsa, zanim zostanie dokładnie przepytywany o sytuację w zespole i nastawienie w zespole przed zbliżającym się Grand Prix, już odniósł się w oficjalnym komunikacie prasowym do nadchodzącej rywalizacji.

Robert Kubica: Monako to bardzo wymagający tor. Pamiętam z czasów kiedy tu poprzednio jeździłem, że było wąsko, a teraz samochody są szersze i znacznie większe więc będzie ciężko. To wyjątkowy wyścig, zupełnie inny od pozostałych w kalendarzu Formuły 1. W tym roku mieliśmy już wyścig uliczny w Baku z bliskością barier i murów, ale Monako to inna charakterystyka i nie mogę doczekać się jazdy tam.

Kwalifikacje do wyścigu rozpoczną się w sobotę o godzinie 15:00. Dzień później o 15:00 kierowcy będą rywalizowali w wyścigu.

Claire Williams: Kubica ma świadomość, że dojedzie ostatni. To musi być dla niego trudne

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News