Kubica otrzymał brawa od kolegów w trakcie konferencji prasowej

Kubica otrzymał brawa od kolegów w trakcie konferencji prasowej

Podaj dalej

Lewis Hamilton, Robert Kubica, Sebastian Vettel, Max Verstappen i Daniel Ricciardo wzięli udział w konferencji prasowej przed wyścigiem o Grand Prix Australii.

Kierowca Renault w jej trakcie odniósł się do Polaka mówiąc, że wspaniale jest go tutaj widzieć. Podkreślił, że większość osób nie do końca zdaje sobie sprawę jaką drogę musiał przejść, aby się znaleźć w stawce kierowców Formuły 1. Ricciardo pochwalił i docenił niesamowity charakter kierowcy Williamsa. Po tych słowach zawodnicy zaczęli bić brawa, okazując ogromne uznanie i szacunek dla Kubicy.

W trakcie konferencji kierowcy poruszali kwestia związane z przygotowaniami, najbliższym wyścigiem, a także odpowiadali na pytania czego oczekują po tym sezonie. Nie zabrakło pytań odnośnie decyzji o dodatkowym punkcie za najszybsze okrążenie w wyścigu.

Robert Kubica: Cóż, raczej nie będzie to nas dotyczyć, przynajmniej na razie, ale możemy zobaczyć kilka ciekawych scenariuszy pod koniec wyścigu z samochodami zjeżdżającymi do boksów, co może spowodować efekt domina.

W trakcie kiedy Polak wywiązywał się ze swoich medialnych obowiązków, w jego garażu już trwały gorączkowe prace nad złożeniem bolidu. Jak można zauważyć samochód jest już prawie gotowy do jutrzejszego wyjazdu na pierwszy trening przed Grand Prix Australii.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News